banner
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerimiz 19 Mayıs Pazar günü saat 12.00 de Cumhuriyet Meydanına Çelenk koyma ve basın açıklaması ile başlayacaktır.Saat 15.00 de Kayseri Form önünden Mimarsinan Parkına yürüyüş ,15.30 da Mimarsinan Parkında 19 mayıs şölenimiz yapılacaktır.Katılımlarınızı bekliyoruz.Bayraklarınızı alıp gelin 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷


Kayseri Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,4402   8,4554
EURO 9,9382   9,9561
       
Özlü Sözler
Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir. *Mustafa Kemal Atatürk*
Sponsorlarımız
Basında Biz


ADD KAYSERİ ŞUBESİ KURBAN BAĞIŞI KABUL EDECEK

Tarih: 24-08-2017

KAYSERİ YENİ HABER GAZETESİ


 

ADD KAYSERİ ŞUBESİ KURBAN BAĞIŞI KABUL EDECEK

 Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, vatandaşların ADD Kayseri Şubesine gelerek ya da şubeyi telefonla arayarak kurban bağışlarını yapabileceklerini bildirdi.
            Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Karaca ile Salim Sümengen gazetemiz Yenihabere nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette derneğin çalışmaları hakkında bilgiler veren ADD Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, bu yıl derneğimiz tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Kayseri'de de hayırseverlerimizin yapacağı kurban bağışlarını kabul edecek dedi. Bu canlı yada cansız olabilir diyen Ceylan, " vatandaşlarımızın yapacağı bağışlar öğrenciye burs, fakir ve muhtaç ailelere de yardım olarak aktarılacak. Ayrıca dernek olarak her cumartesi öğrencileri bir arayı getirip onların birlik ve beraberliğini korumak için yemekler ve toplantılar tertip edeceğiz. Bizim amacımız ülkemizin birliğini, beraberliğini ve kardeşliğini sağlamak, sevgi, dostluk ve barış içerisinde yaşayıp ülkemizi ilelebet devam ettirmektir diye konuştu.
   Haber-Foto: Mehmet Yılmaz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADD, FETÖ’cü üyesini ihraç etti

Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, dernek yönetiminde bulunan ve FETÖ’nün haberleşme aracı Bylock kullandığı tespit edilen kişinin üyelikten ihracı için gerekli çalışmaların başlatıldığını ve savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu belirtti.

12 Nisan 2018 Perşembe 09:27

ADD, FETÖ’cü üyesini ihraç etti

Basında “FETÖ’cülerin Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)'ne de sızdığı yönündeki haberler üzerine soruşma başlatıldığını belirten Başkan Kemal Ceylan, “soruşturma sonucunda, FETÖ Terör örgütünün haberleşme ağı Bylock üzerinden ‘Doğan’ kod adıyla yazışma yapan ve bu yazışmada derneğimizin bir şubesinin yönetimine gençlik listesinden 3 kişi girdiklerini ifade ettiği anlaşılan kişinin kimlik tespiti yapılmıştır.  Bu kişinin 19.12.2015 tarihinde derneğimize üye olduğu ve bir şubemizin 2016 yılı Ocak ayında yapılan genel kurulunda şube yönetim kuruluna seçildiği, 01.11.2017 tarihinde ise yönetim kurulundan istifa ettiği anlaşılmış olup; ilgilinin ADD üyeliğinden ihracı için gerekli çalışma başlatılmış ve ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.” açıklamasında bulundu.
“Alnımız açık, başımız dik”
Ceylan yazılı açıklamasını şu şekilde sürdürdü; “Bu kişinin 2016 yılı Haziran ayında yapılan Genel Merkez Genel Kurulunda da mevcut genel yönetim kurulu aleyhine çalışma yürüttüğü ayrıca tespit edilmiştir. Bu olayla bağlantı kurarak ‘FETÖ’cüler ADD'yi ele geçirdi’ gibi bir izlenim yaratmak isteyenler unutmamalıdırlar ki, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ gibi yapılara hiç bir zaman bulaşmamış olmanın haklı gururunu yaşayan Atatürkçüler, her ortamda alnı açık, başı dik yürüyebilmişlerdir.  Atatürkçü Düşünce Derneği, ne gerici, ne bölücü terör örgütlerine, ne de emperyalizmin taşeronu diğer oluşumlara iradesini teslim etmemiştir, etmeyecektir.”

KAYSERİ GÜNDEM GAZETESİ

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Nihal Bilici
sitenizi çok begendim hayırlı olsun tum kırşehirlere selam ve sevgıler


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
ADD KAYSERİ (ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KAYSERİ ŞUBESİ) © Copyright 2018  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top